Barev Uče

Barevný Předškoláček - předškolní přípravka

Hravá přípravka pro budoucí prvňáčky ve věku 5-7 let. Budeme si společně hrát, cvičit, tvořit, zpívat a povídat si. Zároveň tak procvičíme všechny důležité schopnosti, dovednosti a znalosti důležité pro bezproblémový vstup do školy. Každá lekce se bude věnovat jedné z oblastí:

Děti se mohou těšit na spoustu her, veselých pracovních listů, arteterapeutické tvoření, jógové hrátky, cviky na propojení hemisfér, hudební chvilky, písničky, básničky, zábavná cvičení pro rozvoj motoriky jazyka, rtů i jazykového citu a mnoho dalšího. Pokud nám to počasí a okolnosti dovolí, vydali bychom se na několik lekcí ven do parku (Chotkovy sady). Na začátku kurzu si společně vytvoříme desky - portfolium, kam si děti budou zakládat své výtvory a pracovní listy. Díky tomuto portfoliu budete moci sledovat, nejen co jsme na kroužku dělali, ale i pokroky svého dítěte.

Malý kolektiv, max.6 dětí a dva speciální pedagogové, umožňuje pestrou paletu skupinových aktivit a zároveň dostatečně individuální přístup k potřebám každého dítěte.

Kroužek je rozdělen na dvě pololetí, v 1. pololetí proběhne 13 lekcí a ve 2. pololetí proběhne 14 lekcí. Každá lekce má 60 minut.

Součástí kroužku je orientační test školní zralosti a následná konzultace s rodiči.

Vyplněnou přihlášku zašlete na e-mail katka@barevneuceni.cz nebo ji můžete přinést k nám do Barevného učení.

Přihláška

Informace

Pro koho Pro předškolní děti od 5 do 7 let
Kdy Každé pondělí od 16:00 (1.pololetí od 8.10. 2018; 2.pololetí od 25.2. 2019)
Za kolik 2500 Kč (cena je včetně portfolia, všech pomůcek, materiálů a pití)
Kapacita 6 dětí a dvě lektorky (kroužek bude otevřen při minimálním počtu 4 dětí)

Napište nám