Kdo jsme

Barevné učení vzniklo v září, v roce 2017, jako splněný sen dvou kamarádek, speciálních pedagogů. Vytvořily jsme si prostor, kde jsme pomáhaly dětem s rozvojem řeči, pozornosti a školních dovedností.

Prostor sice po třech letech zanikl ale přátelství, sny ani chuť pomáhat a tvořit nezanikla. Dětem pomáháme dál ve školách a školkách. Barevné učení se z reálné soukromé poradny změnilo v on-line prostor s našimi autorskými hrami a didaktickými aktivitami.

Hry tvoříme s cílem vnést do učení barvy, hravost a radost.

     

MGR. KATEŘINA TESÁRKOVÁ

  

Jsem speciální pedagog, logoped. Vystudovala jsem obory logopedie/surdopedie a poradenství. Práci, především s předškolními dětmi, se věnuji více jak deset let. Na mojí práci mě nejvíce baví dětský pohled na svět, jejich fantazie, bezprostřednost, upřímnost a hravost. Největší odměnou je pro mě dětský úsměv, nadšení a věta:"To mě bavilo".

 

MGR. Lucie vítková

 

Jsem vystudovaný speciální pedagog a arteterapeut. Zaměřuji se především na děti se specifickými vývojovými poruchami školních dovedností. Proto pracuji nejen v Barevném učení ale, i jako školní speciální pedagog v ZŠ. Nejkrásnější na mé práci je vidět, jak se děti učí novým dovednostem s nadšení a úsměvem na rtech.

Zpět do obchodu